Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 40491464


Varnish cache server

X
X

O Kız Son Bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız 24. final bölümüyle 15 Mart Çarşamba akşamı ekrana geldi. 15 Mart Çarşamba günü yayınlanan O Kız'ın final bölümünde neler oldu? O Kız 24. Final Bölüm full izle! O Kız yirmi dördüncü final bölümde neler oldu? O Kız dizisi oyuncuları kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer'in olduğu O Kız dizisi Zeynep ve zeka geriliğine sahip babası Kadir'in hayatını konu alıyor!

O Kız'ın 15 Mart Çarşamba günü yayınlanan final bölümünde Zeynep'in hikayesi başka bir yöne evriliyor!

Çiftlikte gerilim devam ediyor. Sinan, Zeynep’in karşısında, durumu nasıl açıklayabileceğine dair en ufak bir fikri olmadan bir şeyler gevelemeye çalışırken Zeynep’in yaşadığı şok yerini hızla öfkeye bırakıyor. Sinan, artık işin şakası kalmadığının farkındadır. Mecburen gözünü karartır. Bir anda, tamamen plansızca, orada ne yaptığını itiraf etmeye başlıyor. 

Sitare, Kadir’in koluna girmiş, ahırı yavaş yavaş arkalarında bırakıyorlar ama Sitare, onun kafasını dağıtmak için sahte bir enerjiyle konuşup dursa da Kadir durgun ve hala kendini tutamadan dönüp dönüp ahıra doğru bakıyor. Gençliğinden yaşadığı travmaları aklından çıkaramıyor. 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR