X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 23. Bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi O Kız 23. bölümüyle 8 Mart Çarşamba akşamı ekrana geldi. 8 Mart Çarşamba günü yayınlanan O Kız'ın yirmi üçüncü bölümünde neler oldu? O Kız 23. Bölümünde Zeynep gerçek babasıyla tanışıyor! O Kız 23. Bölüm full izle! O Kız yirmi üçüncü bölümde neler oldu? O Kız dizisi oyuncuları kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer'in olduğu O Kız dizisi Zeynep ve zeka geriliğine sahip babası Kadir'in hayatını konu alıyor!

O Kız'ın 8 Mart Çarşamba günü yayınlanan 23. Bölümünde Zeynep gerçek babasıyla tanışıyor!

Melek de Kadir de yıllar sonra yeniden çiftlikte olmaktan ağır etkilenir. Melek ve Sinan gözlerden uzak bir köşede çiftlikle ilgili büyük bir gerilim yaşarken, eski günlere dalıp gitmiş olan Kadir ise Zeynep’i sarsan şiddetli bir duygu patlaması yaşar. Zeynep babasının o çiftlikte büyüdüğünü böylece öğrenir ama onu bu hale getiren şeyin ne olduğunu öğrenemez.

İstanbul’da ise Kadir ve Zeynep’in (Kadir’le yaptıkları telefon konuşması sayesinde) çiftlikte olmaları İsmail ve Türkan’ı sarsar. 

Diğer yanda Melek ve Sinan arasındaki gerilim tırmanırken Sitare kimse bir şey anlamadan araya girmek ve tansiyonu düşürmek zorunda kalır. Sinan’la yalnız kaldıkları an ise kendini Sinan’ın hedefinde bulur.

O Kız, yeni bölümü ile çarşamba akşamı 20.00'da Kanal D’de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR