Skip to main content
 
Siyah Beyaz Aşk 13. Bölümde Neler Olacak?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Siyah Beyaz Aşk 13. Bölümde Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Aslı'yı, Namık Emirhan'dan korumaya çalışan Ferhat büyük bir tehlikeye düşmesine neden olur! Aslı'yı kurtaran ise her zamanki gibi Ferhat'tan başkası değildir.   Hemen izle


Siyah Beyaz Aşk 13. Bölümde; Ferhat, Aslı'nın gözleri önünde tutuklanıyor! Aslı'nın abisi Ferhat'ı tutuklayarak hapse atıyor!
Siyah Beyaz Aşk 13. Bölümde; Ferhat, Aslı'nın gözleri önünde tutuklanıyor! Aslı'nın abisi Ferhat'ı tutuklayarak hapse atıyor!

Ferhat'ın, işlemediği bir suç yüzünden sessizce tutuklanmayı göze alması bir şeylerin peşinde olduğu konusunda akıllarda soru işareti bırakır. Hapiste de başında bela eksik olmaz. Hapishanede onu öldürmeye çalışan adamlarla mücadele etmek zorundadır. Fakat işler beklenildiği gibi gitmez ve Ferhat onlara en sert cevabı verir. 

Hapiste tanıştığı birisinden öğrendiği çok mühim bir bilgi vardır. Şahin Cigal’ın doktor bir kızı olduğunu öğrenen Ferhat, bu şaşırtıcı gerçek karşısında yaşadıklarını yeniden gözden geçirir. 

Ferhat, içeride başındaki tüm belalarla mücadele ederken; Aslı'yı da dışarıda bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Aslı'yı öldürmek için de harekete geçilir. Kendine doğrultulan silaha çaresizce bakan Aslı, bu zor durumdan kurtulabilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 15 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

15.01.2018 Pazartesi 11:51   (Güncellendi: )