X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Siyah Beyaz Aşk Final Bölümünde Neler Olacak?

Teyzesi Aslı'dan, annesinin intikamını almak için bir anda hayatına dahil olan Jülide, Aslı'yı kilitler ve gazdan zehirlenerek ölmesi için kaderine bırakır. Tıpkı annesinin ölümü gibi bir an yaşamasını isteyen Jülide, yaptıklarından pişman olsa da artık çok geçtir. Cüneyt'in tutuklanmasını sağlayan Ferhat, Aslı'nın hayatının tehlikede olduğunu öğrenir. Aslı'yı kurtarmak için yaşadığı eve giden Ferhat, onu apar topar hastaneye kaldırır. 

Aslı ile bebeği ölüm kalım savaşı verirken, Ferhat için kritik bekleyiş başlar. Ferhat yaptıklarının acısını çekerken, ikiliyi bekleyen sürpriz her şeyi değiştirecek cinstendir.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı 20.00'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Şahin Cigal'ın adamları Ferhat'ı göğsünden vurmuşlardır

FRAGMANLAR