X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 6. Bölüm

Tutsak son bölümde, Gürhan Ailesi ses kayıtlarının ortaya çıkmasıyla büyük bir panik yaşar. Nazlı'nın tüm ailesini karşısında alarak bahsettiği ses kayıtlarını Elif öğrenir. Öğrenir öğrenmez Bahadır'ı kurtarmak içn bu ses kayıtlarını gizlice ele geçiren Elif, soluğu polisin yanında alır. Ses kayıtlarının ortaya çıkması tüm Gürhan Ailesini zora sokar. Olan bitenler karşısında ne yapacağını bilemeyen Leman ise gözüne Elif'in amcası Mehmet'i kestirir. 

Leman, Mehmet'e yüklü miktarda para teklif eder ve karşılığında Elif'i de alıp buralardan gitmesini ve bir daha dönmemelerini ister. Parayı duyunca kayıtsız şartsız bunu kabul eden Mehmet ise Elif'in peşine düşer. Karakol çıkışı Elif'i kaçıran Mehmet onu eve kapatır. Amcası tarafından tekrar tutsak bir hayata mahkum bırakılan Elif ise ne yapıp edip oradan kaçmanın yollarını arar. Öte yandan ses kayıtları sayesinde hapisten çıkan Bahadır, ona ulaşamayınca endişelenmeye başlar... Peki Elif şimdi ne yapacaktır? Bahadır Elif'i bir kere daha kurtarabilecek midir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sadullah, Elif'in amcasıdır

FRAGMANLAR