X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 7. Bölüm

Tutsak 6. bölümde, Elif, kendisini kaçırtan kişinin Leman olduğunu öğreniyor. Bu bilgiyle deliye dönen Elif, soluğu Leman Hanım'ın yanında alıyor ve Kenan'la da orada karşılaşıyor. Elif'in bu olay üzerine evden ayrılmaya karar vermesi Kenan'ı harekete geçiriyor. Uzun zamandır duygularını saklayan Kenan sonunda Elif'i sevdiğini itiraf ediyor ve bir anda Elif'e evlilik teklifi ediyor. Elif, Kenan'dan gelen bu sürpriz hamle karşısında ise büyük bir şoka uğruyor. Peki şimdi ne olacak?

Elif, Kenan'ın evlenme teklifini kabul edecek mi? Bu tekliften haberi olmayan ve Elif'le gelecek hayalleri kuran Bahadır, durumu öğrendiğinde ne yapacak?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bahadır, Elif'e telefon hediye etmiştir

FRAGMANLAR