X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tutsak 8. Bölüm

Tutsak son bölümde, Kenan'ın Elif'e evlenme teklif ettiğini duyan Bahadır çılgına dönüyor. Büyük bir öfkeye kapılarak soluğu Kenan'ın yanında alan Bahadır, beklenmedik bir hamle yapıyor. İkili arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşüyor. Çıkan kavgada ipler gerilince ise Kenan, Bahadır'dan aldığı darbe ile evin balkonundan aşağı düşüyor. Ölümle burun buruna gelen Kenan için hayati tehlike başlıyor. Tüm bu olan bitenlerin yanında Elif ise Bahadır'ın tekrar hapse girmemesi için suçu üstlenen isim oluyor. Nazlı ise ortalık duruluncaya kadar Kenan'ı saklıyor ancak olan Elif'e oluyor.

Bahadır'ın hastaneye gelmesiyle polisler onu tutukluyor. Cinayete teşebbüs suçundan tutuklanan Bahadır için tek kurtuluş yolu artık Elif oluyor. Bahadır'ın tekrar hapse girmesini istemeyen Elif, yoğun bakımdan çıkan Kenan'la konuşmaya karar veriyor. Elif, Kenan'dan şikayetini geri çekmesini istiyor ancak bu defa işini sağlama almak isteyen Kenan ona bir şart koşuyor! İşte bu şart bundan sonra olacak her şeyin değişmesine zemin hazırlayan bir duruma yol açıyor!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sadullah, Elif'in amcasıdır

FRAGMANLAR