Skip to main content
 
Tutsak 8. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

Tutsak 8. Bölüm

Tutsak 8. Bölüm

Tutsak 8. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Tutsak 9. Bölüm Fragmanı - FİNAL

Tutsak 9. Bölüm Fragmanı - FİNAL / Fragmanlar

Tutsak 9. bölüm fragmanı yayında! Elif, Kenan'la evlenmeye karar veriyor! Bahadır ise parmaklıklar ardında kalıyor!   Hemen izle


Tutsak 8. Bölümde; Kenan ve Bahadır kavgasında ipler geriliyor ve Kenan, ölümle burun buruna geliyor!
Tutsak 8. Bölümde; Kenan ve Bahadır kavgasında ipler geriliyor ve Kenan, ölümle burun buruna geliyor!

Tutsak son bölümde, Kenan'ın Elif'e evlenme teklif ettiğini duyan Bahadır çılgına dönüyor. Büyük bir öfkeye kapılarak soluğu Kenan'ın yanında alan Bahadır, beklenmedik bir hamle yapıyor. İkili arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşüyor. Çıkan kavgada ipler gerilince ise Kenan, Bahadır'dan aldığı darbe ile evin balkonundan aşağı düşüyor. Ölümle burun buruna gelen Kenan için hayati tehlike başlıyor. Tüm bu olan bitenlerin yanında Elif ise Bahadır'ın tekrar hapse girmemesi için suçu üstlenen isim oluyor. Nazlı ise ortalık duruluncaya kadar Kenan'ı saklıyor ancak olan Elif'e oluyor.

Bahadır'ın hastaneye gelmesiyle polisler onu tutukluyor. Cinayete teşebbüs suçundan tutuklanan Bahadır için tek kurtuluş yolu artık Elif oluyor. Bahadır'ın tekrar hapse girmesini istemeyen Elif, yoğun bakımdan çıkan Kenan'la konuşmaya karar veriyor. Elif, Kenan'dan şikayetini geri çekmesini istiyor ancak bu defa işini sağlama almak isteyen Kenan ona bir şart koşuyor! İşte bu şart bundan sonra olacak her şeyin değişmesine zemin hazırlayan bir duruma yol açıyor!

08.11.2017 Çarşamba 09:08   (Güncellendi: )