X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ya Çok Seversen 11. Bölüm

Ya Çok Seversen'in 16 Eylül Cumartesi günü yayınlanan 11. Bölümünde çocuklar için evcilik oyunu oynayan Ateş ile Leyla zor durumlar yaşıyorlar!

Ateş’in boşanmak istememesine Leyla çok şaşırır. Ne yapacağını bilemezken Ateş’le son bir oyun daha oynamayı kabul eder. Evdekileri evliliklerine ikna etmek için her şeyi yaparlar.

Ateş bu süreçte Leyla’yla gerçek duygularını paylaşır. Ateş kardeşlerini koruması gerektiğini düşündüğü noktalarda kendisini çok frenleyemez. Onlar çocuklar için oyun kurarken Füsun’da Leyla için kurar.

"Ya Çok Seversen" cumartesi günü saat 20.00'da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Umut, Barış'ın abisidir

FRAGMANLAR