X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ya Çok Seversen 7. Bölüm

Ya Çok Seversen'in 17 Ağustos 2023 Perşembe günü yayınlanan 7. Bölümünde Ateş, Leyla ile sevgili olduğunu basın önünde açıklıyor; fakat, şok bir olay yaşanıyor!

Leyla ve Ateş sevgili olurlar; ancak, çocukların kafası karışmasın diye bir süre herkesten gizleme kararı alırlar. Füsun çetenin sırrını çözer. Yeni oyunlar kurması herkesi yeni bir yola sokar.

Umut ve Bige’nin iş birliği onları daha fazla yakınlaştırır. Ateş, Aydos’un sosyal anksiyetesini çözmeye çalışırken bütün aileyi hem eğlendirir ve yakınlaştırır. Bunlar olurken Füsun’da boş durmaz planlarına devam eder. Ateş ilişkilerini saklamaktan vazgeçer.

"Ya Çok Seversen" 2 Eylül Cumartesi saat 20.00'da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ya Çok Seversen dizisinin yapım şirketi Ay Yapım'dır

FRAGMANLAR