X
X

Yargı 25. Bölüm - 25 Bölüm full izle

20 Mart 2022

Yargı dizisi 25. Bölümde Ceylin, acı gerçekle yüzleşiyor! 20 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 25. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 25. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 25. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 25. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 25. Bölümde neler yaşandı? Yargı 25. Bölüm full izle! Yargı dizisi 25. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 20 Mart Pazar günü yayınlanan 25. Bölümde Ceylin, babası Zafer'in kıyafetlerinden öldüğünü anlıyor! 

Ilgaz, Engin’in Ceylin’e gönderdiği mesajı çözmüş ve ona söylemiştir. Babasının gemiden iniş tarihinin gelip çatmış olması, Ceylin’i kuşku götürmez bir şekilde bu mesajı inkar etmeye iter. Gerçeğin peşinde olan Ilgaz ise çoktan Zafer’le ilgili araştırmalara başlamıştır.

Şimdiye kadar biriktirdiği sırları çıkış bileti olarak elinde tutan Serdar için artık bazılarını koz olarak kullanma zamanı gelmiştir. Bu bilginin Yekta Tilmen cephesinde karşı tarafı vuracak olan bir silaha dönüşmesi ise an meselesidir.

Birlikte bakmak için görevlendirildikleri dosya, bakış açıları çok farklı olan Pars ve Derya’yı aynı yolda buluşturmayı başarabilecek midir?

Defalarca badireli yollar aşan Ilgaz ve Ceylin’i, yine çetin bir sınav beklemektedir. Bu durum ikisinin geleceği adına alınması gereken en keskin virajdır ve öngörülemeyecek zorluktaki günler onları beklemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ilgaz ve Ceylin'in katili bulma tuzağına Yekta düşmüştür

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA