X
X

Yargı 27. Bölüm - 27 Bölüm full izle

3 Nisan 2022

Yargı dizisi 27. Bölümde Ceylin, babasının acısına daha fazla dayanamıyor ve baygınlık geçiriyor! 3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 27. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 27. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 27. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 27. Bölümde neler yaşandı? Yargı 27. Bölüm full izle! Yargı dizisi 27. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 3 Nisan Pazar günü yayınlanan 27. Bölümde Ilgaz, Ceylin'in bayılması ve karmaşaya dönen olayı çözmenin verdiği yıkımı yaşıyor! 

Ailesi paramparça olan Ceylin, kendisine destek olmak istediğini düşündüğü Metin’i yeni ailesi olarak görür. Ancak bu sahte denge gün be gün yıkılmakta ve üzerindeki şeffaf örtü hızla, önlenemez bir şekilde açılmak üzeredir. Bu enkazın altından Ilgaz-Ceylin çifti başarıyla çıkabilecek midir?

Metin amirin ne şekilde olaya dahil olduğunu anlayamayan Eren’i hayatının en zor günleri beklemektedir. Bu noktada gün sonunda onu sürpriz bir iş birliği beklemektedir. Zafer cinayetinde her detayı bilen ve kimseye söylemeyerek bilmenin tadını sonuna kadar çıkaran Yekta’nın ise beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.

Zamansız yaşadığı kayıplarla büyük bir yas sürecine giren Ceylin’in duygu durumu herkesi endişelenmektedir. Ilgaz Ceylin’in elini hiç olmadığı kadar sıkı tutup yeni bir yola çıkmaya hazırdır. Ancak ikisinin de ayaklarına takılı olan zincirlerin sesi yavaş yavaş duyulmaya başlamıştır…

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Laçin'in kardeşinin adı Seda'dır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA