X
X

Yargı 29. Bölüm - 29 Bölüm full izle

17 Nisan 2022

Yargı dizisi 29. Bölümde Ceylin, babası Zafer'in ölümünde Çınar ve Metin'in parmağı olduğunu öğreniyor! 17 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 29. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 29. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 29. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 29. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 29. Bölümde neler yaşandı? Yargı 29. Bölüm full izle! Yargı dizisi 29. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 17 Nisan Pazar günü yayınlanan 29. Bölümde Ceylin, acı gerçekle karı karşıya kalıyor! 

Ceylin, Ilgaz’ı hiç tahmin edemeyeceği bir halde yakalamıştır. Çınar ve Metin’e ait bu büyük sırrın kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını Ceylin’e anlatmak, Ilgaz için şimdiye kadar baktığı tüm davalardan daha zorlayıcı olacaktır..

Zafer’in ölümüne giden yolda şüphe perdeleri aralanmaya başlamıştır. Bir yandan Ceylin’in yanlış anlamaması için süreci şeffaflıkla yönetmeye çalışan Pars ve Eren cephesi, diğer yandan ise olayı manipüle eden Yekta cephesi için beklenmedik sürprizler ortaya çıkacaktır.

Bugüne dek birbirlerinden aldıkları destek ve güven sayesinde ortak bir geleceğe dair hayaller kurmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, ilişkilerinde şimdiye kadarki en büyük kırılmanın eşiğindedir. Onları bekleyen belirsizlik tünelinin sonunda bir umut ışığı olabilecek midir?

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Şok fotoğrafta Metin ve İnci vardır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA