X
X

Yargı 43. Bölüm

Yargı dizisi 43. Bölümde HSK Başmüfettişinin açığa aldığı ve suçsuz oldukları halde soruşturmaya maruz kalan Ilgaz, Pars ve Eren zor anlar yaşıyor! 13 Kasım Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 43. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 43. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 43. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 43. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 43. Bölümde neler yaşandı? Yargı 43. Bölüm full izle! Yargı dizisi 43. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 43. Bölümünde neler oldu?

Yargı'nın 13 Kasım Pazar günü yayınlanan 43. Bölümünde Ilgaz, Pars ve Eren çete soruşturması yüzünden zor anlar yaşarken finalde şok bir olay yaşanıyor! 

Vicdanıyla savaşı süren Ilgaz için hayatının anlamı olan işinden el çektirilmesi büyük yıkım olmuştur. Eren ve Pars’la birlikte bu duruma boyun mu eğeceklerdir, yoksa bir arada kalıp yeni deliller bulmak için çabalayarak, Turgut Ali’ye karşı haklarını mı savunacaklardır?

Ne zamandır beklediği intikam fırsatını eline geçiren Yekta, kartlarını insafsızca oynamaya başlamıştır. Bir yandan HSK’dan gelen başmüfettişin soruşturması devam ederken, yaptıklarıyla yetinmeyerek yeni bir plan üzerine çalışmaya başlar ve üstelik başarılı da olur.

Bir suçluymuşçasına ceza kesilen kocası ve arkadaşlarının yanında her daim koşulsuz duran Ceylin’in de onlara yardım etmek için bir planı vardır elbette… Ancak bütün bu savaşın dışında iki aileyi de yakından ilgilendiren yeni bir savaş başlamaktadır, üstelik Ceylin ve Ilgaz’ın bundan henüz hiç haberi yoktur.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ilgaz ve Ceylin 6. bölümde evlendiler

FRAGMANLAR