X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yargı 21. Bölüm Fragmanı

Yargı 21. Bölüm Fragmanı yayında! Laçin, Yekta'nın diplomasız olduğunu Ceylin'e anlatıyor!

Niyazi'nin intiharının ardından Metin, Ilgaz ve Ceylin'e çok kızar. Polisin yerine suçluyu kendilerinin takip etmelerinin kabul edilemez bir hata olduğunu söyler. Bu olay baba ve oğlu karşı karşıya getirir.

Yekta, Ceylin'e karşı olan tutumunu daha da sertleştirmiştir. Ceylin'in suçlanması için elinden geleni yapar. Seda ise, Laçin'e Yekta'nın her şeyi bildiğini anlatınca olaylar karışır. Murat'ın kendisi için suçu üstlenmesine çok üzülen Laçin soluğu Ceylin'in yanında alır. Yekta'nın avukat diplomasının olmadığı bilgisini verir. Ortalık iyice karışır.

Ceylin bu bilgiyle ne yapacak?

Yargı yeni bölümüyle Pazar 20.00'da Kanal D'de!

--------

Yargı Episode 21 Trailer is streaming! Lacin tells Ceylin that Yekta has a fake degree!

After Niyazi's suicide, Metin lashes out at Ilgaz and Ceylin. He tells them doing the police’s job is an unacceptable mistake. The father and the son turn against each other.

Yekta is tougher on Ceylin now. He does his best to press charges against Ceylin. When Seda tells Lacin that Yekta knows about everything, things get messed up even more. Lacin feels sorry about Murat who took the blame for her and goes immediately to Ceylin. She tells Ceylin that Yekta has never graduated from the law school, which stirs up the trouble.

What’s Ceylin going to do with this information?

Yargı returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ilgaz ve Ceylin'in katili bulma tuzağına Yekta düşmüştür

FRAGMANLAR