X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yargı 84. Bölüm Fragmanı

Yargı 84. Bölüm fragmanı yayında! Ilgaz, Cellat Kadir'in ölümüne neden olan ilaçla ilgili Çınar'ın dahli olduğunu öğrenerek büyük şok yaşıyor!

İclal savcı, Kadir'in ölümüne neden olan ilacın peşine düşüyor. Eczacının sorgusunda Ceylin ile Yekta'nın, bilgisayardaki görüntülerini sildiğini öğreniyor. İnceleme derinleşince de ipin ucu Çınar'a çıkıyor. Ilgaz, kardeşi Çınar'ın tekrar illegal bir olayda karşısına çıkmasından dolayı büyük yıkım yaşıyor.

Bu arada Ceylin ile Yekta, Çınar'ı kaçırarak işin çözümüne kadar zaman kazanmaya çalışıyorlar. Çınar ise, şaşkın bir şekilde onlara uymak zorunda kalıyor.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Engin'i öldüren kişi Niyazi'dir

FRAGMANLAR