X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yargı 82. Bölüm Fragmanı - 2

Yargı 82. Bölüm 2. fragmanı yayında! Kayıp çocuk ölü bulunuyor!

Fırat, kayıp olan çocuğu ölmüş olarak bulur. Olay yerine gelen Ilgaz, davanın savcısı olduğu için Fırat'a çocuğu bulma anı ile ilgili sert bir tepki gösterir. Fırat bu sert çıkışın Ceylin ile ilgili olduğunu anlar. Ceylin ise, iki erkeğin arasındaki gerginliği görmektedir.

Bu sırada Ilgaz, Ceylin ile aralarındaki ilişkiye dair bir konuşma yapar. Ceylin'in, bu konuşmaya olan tepkisi Ilgaz'ın net karar vermesini sağlar.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Engin'i öldüren kişi Niyazi'dir

FRAGMANLAR