X
X

Yargı 22. Bölüm Fragmanı - 2

16.364 kez izlendi • 26 Şubat 2022

Yargı 22. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Fırtınadan önceki son sessizlik!

Merdan, kimseye danışmadan Ceylin'in ailesini yemeğe çağırır. Bu durum Metin ve Çınar'ı büyük sıkıntıya sokar. Ortada dolaşan giz yüzünden yemekte bir anda soğuk rüzgarların esmesine neden olur. Metin, Merdan'ın yaptığı bu keyfi hareketten dolayı ona sert tepki verir.

Bu sırada Ilgaz, Ceylin'in duruşması için gerekli olan delillerin peşine düşer. Olay yerine tekrar giderek gözden kaçmış olan önemli bir keşif yapar. Özellikle azmettirici konusu kendisini Pars ile karşı karşıya getirir. Çünkü, Neva'nın sakladığı sır tüm dikkatleri üzerine çeker.

Ceylin ise, ofisine gelen bir zarf ile büyük şok yaşar. Zarfın içinde bir flash disk vardır ve içindekiler onu korkutacak derecede önemlidir.

Yargı yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

----------

Yargı Episode 22 Trailer 2 is streaming! The calm before the storm!

Merdan invites Ceylin’s family for dinner without consulting anyone. Metin and Cinar feel overwhelmed by the situation. The secrets haunt the dinner table. Metin lashes out at Merdan for behaving recklessly.

Meanwhile, Ilgaz is chasing after the evidence that is crucial for Ceylin’s trial. He goes to the crime scene again and discovers something that has been neglected. Pars gets upset with him because of his approach to the instigator since Neva’s secret attracts all the attention.

Ceylin is shocked by an envelope she receives at the office. There is a flash disk in the envelope, and the things inside of it are important enough to scare her.

Yargı returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bavulda bulunan ceset Ceylin'in kardeşidir

FRAGMANLAR