X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yargı 8. Bölüm Fragmanı - 2 - ILGAZ'DAN CEYLİN'E DUYGUSAL KONUŞMA

Yargı 8. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ilgaz ve Ceylin arasında duygusal anlar yaşanıyor!

Engin ile karşı karşıya gelen Ceylin için Ilgaz çok korkmuştur. Dayanamaz ve Ceylin'e duygu yüklü bir konuşma yapar. Ceylin ise Ilgaz'ın kendisi için ne kadar endişelendiği görünce duvarlarını kaldırmaya başlar. İkili arasında yakınlaşma başlar. 

Yargı yeni bölümüyle Pazar 20.00'da Kanal D'de!

-------------------------------

 

Yargi Episode 8 Trailer- 2 is streaming! Ilgaz and Ceylin are having an emotional moment!

Ilgaz is worried sick for Ceylin, who has confronted Engin. He cannot help himself and speaks very emotionally. Having seen how Ilgaz is concerned for her, Ceylin slowly breaks the ice between them. They start getting closer to each other.

Yargi returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Seda doktordur

FRAGMANLAR