X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Cezaevine dönmek istemiyorum!

13 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 20. Bölümünde Ceylin, kendisi için cezaevi kapısını tekrar açan iddianamede Ilgaz'ın da parmağının olduğunu öğreniyor!

Ceylin, iddianamede yazanları okuduktan sonra büyük bir yıkım yaşar. Tekrar demir parmaklıklar ardına sokacak olan bu iddianameyi yazan Pars'a öfkesini kusar. Bu duruma hiç tepki vermeyen Ilgaz'ın tavrı ise, onu şaşırtır. O an bu işin içinde Ilgaz'ın parmağı olduğunu anlar. Ilgaz, iddianamenin bir an önce yazılması gerektiği için müdahale ettiğini söyler. Biraz olsun Ceylin'i sakinleştirmeyi başarır.

Yargı yeni bölümüyle pazar 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ilgaz'ın kardeşi Çınar rolünü Arda Anarat oynamaktadır

FRAGMANLAR