X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ilgaz, kuyu katili Burak'ın açığını yakaladı!

23 Ekim Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 40. Bölümde Ilgaz, sorguda yırtan kuyu katili Burak'ı içeri tıkacağı delili buluyor!

Ilgaz, Burak'ın kuyu katili olduğundu şüphesini hiç kaybetmemiştir. Sorgu sırasında soğuk kanlı davranan Burak'ı ne kadar sıkıştırsa nafile olur. Sorgusu biten Burak salındığında ne kaçırdığını bulabilmek için sorgu kayıtlarını izler. Orada çok önemli bir şey dikkatini çektiğinde kuyu katilini yakaladığını anlar.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci'nin kayıp küpesini Yekta'nın eşi bulmuştur

FRAGMANLAR