X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kora dönüşen aşk tekrar alevlendi mi?

22 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 51. Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, kendilerini daha fazla tutamıyorlar ve aşkın çekimine kapılıyorlar!

Ilgaz, tehdit olayı yüzünden tedirgindir. Ceylin'in güvende olması için kendi evinde kalmasını ister. Ceylin kabul eder; fakat, Ilgaz'ın da aynı evde olma durumu yüzünden ofiste kalmayı tercih eder. Ilgaz ise, inadını kıramadığı Ceylin'i ofise götürür ve sokakta arabasında nöbet tutar. Ceylin'in içine sinmez bu durum ve Ilgaz'ı ofise çağırır. Aralarındaki yakınlaşma geceyi beraber geçirmelerine neden olur.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ilgaz ve Ceylin 6. bölümde evlendiler

FRAGMANLAR