X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Nereden bileyim sana aşık olacağımı?

13 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 20. Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, telefonlarına kaydettikleri isimleri hakkında tatlı tatlı atışıyor!

Ceylin ve Ilgaz, kara tahtanın önünde tetikçiyi azmettiren kişiyi aramaktadırlar. İsimler üzerinden konuştukça ikisinin de aklında tek isim vardır: Yekta... Kendilerince sonuca ulaştıktan sonra ara verirler. Bu sırada Ceylin telefonunu arar. Ilgaz'dan çaldırmasını ister. Ilgaz çaldırdıktan sonra Ceylin'in telefonunda kendi ismini "Savcı" olarak görür. Bu isim üzerinden Ceylin'e yüklenir. Ceylin de, kendi ismini görmek ister. Ilgaz onu "Avukat" olarak kaydetmiştir. Bu durum ikisinin tatlı tatlı atışmalarına neden olur.

Yargı yeni bölümüyle pazar 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aylin, Ilgaz'ın ablasıdır

FRAGMANLAR