X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ömer ne iş çeviriyor?

22 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 51. Bölümünde Ömer'in, Yekta'dan bir adım önde hareket etmesi herkesten sakladığı bir planı olduğunu mu gösteriyor?

Yekta, cezaevine Haluk'u görmeğe gittiğinde kendisini çok şaşırtan bir durumla karşılaşır. Ömer oradadır ve kendisine haber vermemiştir. Hazırladığı bir dosya ile Haluk'u sakinleştirmeyi başaran Ömer, Yekta'yı şaşırtmaya devam eder; fakat Ömer'in, Yekta'ya bakışlarında bir tuhaflık vardır.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Engin, İnci'nin kafasına heykel ile vurmuştur

FRAGMANLAR