X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Seda, koca Merdan'ı köşeye sıkıştırdı!

27 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 22. Bölümünde Seda, bulduğu dosya ile Merdan'ın, Yekta ile ilgili açığını yakalıyor!

Seda, Yekta'nın ofisinde önemli bir dosyaya ulaşır. Bu dosyada Merdan ve Yekta'nın hangi pis işte beraber olduğu görülür. Seda hemen soluğu Merdan'ın yanında alır ve bu dosya sayesinde ondan kurtulur.

Yargı yeni bölümüyle pazar 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci'nin son bindiği taksinin arka camında kedi resmi vardır

FRAGMANLAR