X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yekta, Engin'i öldürme şüphesiyle gözaltına alınıyor!

27 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 22. Bölümünde Yekta, Niyazi'nin evinde yapılan araştırma sonrası cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor!

Ceylin ve Ilgaz, Yekta ile ilgili önemli bir bilgiyle Pars'ın yanındadır. Pars, ikisine de tavırlı olduğu için bu bilgiyi çok önemsemez; fakat, Eren'in getirdiği bir delil Yekta için yolun sonudur.

Yargı yeni bölümüyle pazar 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ölen kız, Ilgaz'ın kardeşidir

FRAGMANLAR