X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yekta'dan, Laçin'e büyük darbe!

6 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 19. Bölümünde Yekta, Laçin ile Murat'ın ilişkisini anlıyor ve ikisine de büyük ceza kesiyor!

Yekta, Engin'in cenaze töreninden sonra kendisini şoke eden bir görüntüyle karşı karşıya kalıyor. Şoförleri Murat'ın, Laçin'e olan ilgi ve alakasını sezince bütün taşlar yerine oturuyor. Bu durum onu çıldırtıyor ve acı bir plan yaparak Murat'ı içine sürüklüyor.

Yargı yeni bölümüyle pazar 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ölen kız, Ilgaz'ın kardeşidir

FRAGMANLAR