X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yokluğuna alışmaya çalışıyorum!

15 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 50. Bölümünde eve eşyalarını almaya gelen Ceylin, Ilgaz ile büyük bir kavganın içine giriyor!

Ceylin, eşyalarını almak için evdedir. Odaya gidip, eşyalarını aradığında şaşkına döner. Ilgaz, eşyalarını çoktan bavula koymuştur. Ceylin, bu davranışından dolayı Ilgaz'ın kendisinden hemen kurtulmak istediğini düşünerek çok üzülür. Ilgaz ise, odaya her girdiğinde eşyalar yüzünden acı çektiğinden bahseder. İkili bu andan itibaren şiddetli bir şekilde tartışırlar.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Merdan, Gül'e Zafer'in ağzından bir mail göndermiştir

FRAGMANLAR