X
X

Yemekteyiz 2. Hafta Fotoğrafları

(Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yemekteyiz 2. Hafta yarışmacıları: Reyhan Tata, Servet Mengü, Selamettin Güzel, Birsen Sönek ve Nurdan Koç.. Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

REYHAN TAMA: 31 yaşında spor eğitmeni ailesiyle yaşıyor. İyi yemek yaptığını ve etrafındakilere de öğrettiğini düşünüyor. Menüsünün iddialı olduğunu söylüyor. En sevmediği şey ağız şaplatarak yemek yenmesi ve yemek yerken ağzının içinin gözükmesi.

Yemekteyiz 2. Hafta 2. günün yarışmacısı Servet Mengü.. 26 yaşında bekar,yalnız yaşıyor ve tiyatrocu . Yarışmaya yeni insanlarla tanışmak için katılıyor. Yemeğine kötü eleştiri yapanlara cevap verme potansiyeli çok yüksek. Tiyatrocu olduğu için yeni karakterleri tanımanın kendisine ilham verdiğini düşünüyor. Yemek yapmak konusunda çok iyi değil. Yemek yapma konusunda çok başarılı olmamasına rağmen elinden geleni yapmaya çalışacak..

NURDAN KOÇ: 50 yaşında bekar. 2 kızı var. Gayrimenkul danışmanı. Nurdan Hanım 7-24 yemek yaparım diyor, en büyük eğlencesinin yemek olduğunu söylüyor. Dostlarının arkadaşlarının yemeklerine bayıldığını söylüyor. Yemek seçmem , tadı güzel olan her şeyi yerim diyor. Sanat müziği ve halk müziğinden hoşlanıyor. Yemek yaparken şarkı söylemekten çok hoşlanıyor.

SELAMETTİN GÜZEL: 60 yaşında 35 yıllık evli 3 çocuk ve 3 torun sahibi. Güzel yemek yaptığını ve hırslı biri olduğunu düşünüyor. Yemek ayırt etmem her yemeği yerim diyor. 20 yaşında annesine yardım ederek yemek yapmaya başlamış. Eleştiri aldığımda mutlaka karşılık veririm diyor. Mutfakta çok düzenli biriyim hatta bazen eşine bile karışırım diyor.

BİRSEN SÖMEK: Bekar 30 yaşında. Ailesiyle yaşıyor. Küçüklüğünde zerafet kursuna gönderilmiş, çocuk manken olmuş. Birsen özel şan eğitimi almış ve bir solist aynı zamanda.Yemek söz konusu olduğunda yoktan var edebilme yeteneği var. Yemeğe karşı çocukluğundan gelen özel bir ilgisi var.Yemek ayırmıyor ama sakatat onu zorluyor. Tatlı hastası olduğundan iyi yiyor ve yapıyor.