Skip to main content
 
Yemekteyiz 1. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 1. Bölüm Özeti

Hafta içi hergün ekrana gelecek olan yarışmada, Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek.Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

Yemekteyiz 2. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. günün yarışmacısı Sadi Adıgüzel.. 33 yaşında. Yemek konusunda fena olmadığını düşünüyor. Yemek yapmaya okul hayatındayken başlamış. Makarna çeşitleri konusunda çok iyi olduğunu söylüyor. Yarışmada masanın neşesi olacağına inanıyor. Aranılan yarışmacı olduğunu düşünüyor ve çok hızlı konuşuyor.

Yemekteyiz 3. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 3. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 3. günün yarışmacısı Sevim Iğdır..50 yaşında. Mutfakta inanılmaz hızlı ve dikkatli olduğunu düşünüyor. Arkadaşlarıyla birlikte günler yapıyormuş. Ud çalıyor. Arkadaşlarıyla günlerde şarkılar söylüyor. Alışverişteyken sebze ve meyveyi, taze ve mevsimine göre almaya dikkat ediyor.

Yemekteyiz 4. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 4. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 1. Hafta 4. günün yarışmacısı Fazıl Kaluç.. 52 Yaşında. İyi yemek yaptığını ve yemek yapmanın hobileri arasında yer aldığını söylüyor. Türk mutfağını seviyor. Yemek seçtiğini ve yemek yemeye gittiği yerlerde en çok hijyene dikkat ettiğini ifade ediyor.

Yemekteyiz 5. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 5. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 1. Hafta 5. günün yarışmacısı Derin Poyraz... 31 yaşında. Sebze yemeklerini seviyor. Birinci olacağını düşünüyor.Yemek ayrımı yapmıyor.18 yaşından beri yemek yapıyor ve çok hamarat olduğunu düşünüyor... Sadece yağlı yemekleri sevmiyor.

Yemekteyiz 6. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 6. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Hafta 1. günün yarışmacısı Reyhan Tata; 31 yaşında spor eğitmeni ailesiyle yaşıyor. İyi yemek yaptığını ve etrafındakilere de öğrettiğini düşünüyor. Menüsünün iddialı olduğunu söylüyor. En sevmediği şey ağız şaplatarak yemek yenmesi ve yemek yerken ağzının içinin gözükmesi

Yemekteyiz 7. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 7. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Hafta 2. günün yarışmacısı Servet Mengü.. 26 yaşında bekar,yalnız yaşıyor ve tiyatrocu . Yarışmaya yeni insanlarla tanışmak için katılıyor. Yemeğine kötü eleştiri yapanlara cevap verme potansiyeli çok yüksek. Tiyatrocu olduğu için yeni karakterleri tanımanın kendisine ilham verdiğini düşünüyor. Yemek yapmak konusunda çok iyi değil. Yemek yapma konusunda çok başarılı olmamasına rağmen elinden geleni yapmaya çalışacak..Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

Yemekteyiz 8. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 8. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Hafta 3. günün yarışmacısı Nurdan Koç.. 50 yaşında bekar. 2 kızı var. Gayrimenkul danışmanı. Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

Yemekteyiz 9. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 9. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Hafta 4. günün yarışmacısı Selamettin Güzel.. 60 yaşında, evli ,3 çocuk ve 3 torun sahibi olan Selamettin Bey, Güzel yemek yaptığını ve hırslı biri olduğunu söylüyor. Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

Yemekteyiz 10. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 10. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 2. Hafta 5. günün yarışmacısı Birsen Sömek.. Bekar 30 yaşında. Ailesiyle yaşıyor. Küçüklüğünde zerafet kursuna gönderilmiş, çocuk manken olmuş. Birsen özel şan eğitimi almış ve bir solist aynı zamanda. Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

Yemekteyiz 11. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 11. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 3. Hafta 1. günün yarışmacısı Yadigar Teski!.. 48 yaşında, moda tasarımcısı, evli, Küçükyalı’da oturuyor. 3 çocuk sahibi. Çılgın, eğlenceli, hayat dolu, hayatla dalga geçen, kötü huyları hemen patlayan, maske takmayan kızgınlığını hemen dile getiren biri…

Yemekteyiz 12. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 12. Bölüm Özeti

Yemekteyiz 3. Hafta 2. günün yarışmacısı Furkan İnik!.. 26 yaşında, ses teknisyeni, üniversite mezunu, bekâr. 2 arkadaşıyla ailesinden ayrı yaşıyor fakat yarışmada annesinin evini kullanacak.