Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Yemekteyiz 35. Bölüm - FİNAL

Yarışmacılarımız, "Yemekteyiz" yarışmasının 35. ve final bölümünde Berna Bağaç'ın sofrasına konuk oldular!    Hemen İzle

Bölümler

Yemekteyiz 1. Bölüm

Yarışmacılarımız, Yemekteyiz yarışmasının 1. Bölüm'ünde Gülşah Hanım'ın sofrasına konuk oldular! Rekabetin en alevlisi "Yemekteyiz" farklı tatlardaki yenilikleri ile hafta içi hergün saat 11.00’de Kanal D’de!


Yemekteyiz 2. Bölüm

Yarışmacılarımız, Yemekteyiz yarışmasının 2. Bölüm'ünde Sadi Adıgüzel'in sofrasına konuk oldular! Rekabetin en alevlisi "Yemekteyiz" farklı tatlardaki yenilikleri ile hafta içi hergün saat 11.00’de Kanal D’de!


Yemekteyiz 3. Bölüm

Yarışmacılarımız, Yemekteyiz yarışmasının 3. Bölüm'ünde Sevim Iğdır'ın sofrasına konuk oldular! Rekabetin en alevlisi "Yemekteyiz" farklı tatlardaki yenilikleri ile hafta içi hergün saat 11.00’de Kanal D’de!


Yemekteyiz 4. Bölüm

Yarışmacılarımız, Yemekteyiz yarışmasının 4. Bölüm'ünde Fazıl Kaluç'un sofrasına konuk oldular! Rekabetin en alevlisi "Yemekteyiz" farklı tatlardaki yenilikleri ile hafta içi hergün saat 11.00’de Kanal D’de!


Özel İçerikler

Gülşah Hanım'ın günün menüsü ve diğer yarışmacıların ilk tepkileri!

Gülşah Hanım'ın günün menüsü ve diğer yarışmacıların ilk tepkileri!


Gülşah Hanım'ın Sürpriz Kutusu: İrmikli Çıtır Muhallebi!

Yemekteyiz yarışmacılarını artık mutfakta bir sürpriz bekliyor. İddialı yarışmacılar artık mutfakta yalnız değiller. Sürpriz malzemelerin yer aldığı kutudan şanslarına ne çıkarsa yakınları ile birlikte haftanın en güzel tatlısını yapmak için ter dökecekler. Gülşah Hanım'ın sürpriz kutusunda ne vardı?


Kaşarlar rendelenmeli mi, rendelenmemeli mi?

Gülşah Hanım domates çorbasına koyduğu kaşarlar tartışma başlattı.. Kaşarlar rendelenmeli mi, rendelenmemeli mi?


Gül böreği ve servis sorun çıkarttı!

Gülşah Hanım'ın Gül Böreğine koyduğu sarımsak ve servis sorun oldu!


Haber