X
X

Yemekteyiz 23. Bölüm Fragmanı

Yemekteyiz yarışmasının 5. Hafta 3. günün yarışmacısı Belgin Cengiz.. 44 yaşında, ev hanımı, evli ve lise mezunu. 1 oğlu var. Oğlu şu an asker ve 20 yaşında.

Kız kardeşi ve erkek kardeşi onlarla beraber yaşıyor. Kendisini son derece açık sözlü, sözüne güvenilir biri olduğunu söylüyor. Yarışmaya katılma sebebi bu programı hep merak etmesi. Yemek yapmayı annesine ve komşularına sorarak öğrenmiş. Dürüstlük konusunda insanlara kırmadan söylüyor, anlamazsa açık sözlülükle her şeyi dile getirirmiş.

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren , yarışmacıları ile olay yaratan “YEMEKTEYİZ” hiç olmadığı kadar eğlenceli, hiç olmadığı çok çekişmeli. Yenilenen içeriği ve ilginç yarışmacıları ile “YEMEKTEYİZ” şaşırtmaya, eğlendirmeye devam ediyor.Hafta içi hergün ekrana gelecek olan yarışmada, Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek.Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak.

Yemekteyiz hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR