Skip to main content
 
Sürprizleri ile Yemekteyiz başladı! 26 Ocak

Sürprizleri ile Yemekteyiz başladı!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren , damakları şenlendiren , yarışmacıları ile olay yaratan YEMEKTEYİZ sımsıcak içeriği ile evlerinize konuk olacak …

Gündüz kuşağına lezzet geliyor! 29 Ocak

Gündüz kuşağına lezzet geliyor!

Ekranlarda olduğu dönemde büyük beğeni toplayan ve ilgi ile izlenen yarışma programı “Yemekteyiz” hafta içi her gün Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor….

Yemekteyiz Kanal D'de başladı! 20 Şubat

Yemekteyiz Kanal D'de başladı!

İlk olarak 2005’te İngiltere’de yayınlanan, yaklaşık 10 yıldır, Amerika, Avustralya ve Almanya başta olmak üzere 33 ülkede büyük beğeni ile izlenen, Türkiye’de ise ekranda olduğu dönemde her bölümü, çok konuşulan, efsanevi yarışma programı “Yemekteyiz” yenilenen içeriği ile Kanal D’ de hafta içi her gün saat 11.00’de başlıyor.

Yemekteyiz 1. Haftanın kazananı belli oldu! 27 Şubat

Yemekteyiz 1. Haftanın kazananı belli oldu!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 1. Hafta kazananı Gülşah Hanım oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!

Yemekteyiz 2. Haftanın kazananı belli oldu! 06 Mart

Yemekteyiz 2. Haftanın kazananı belli oldu!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 2. Hafta kazananı Nurdan Hanım oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!

Yemekteyiz 3. Haftanın kazananı Yadigar Teski oldu! 15 Mart

Yemekteyiz 3. Haftanın kazananı Yadigar Teski oldu!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 3. Haftanın kazananı Yadigar Teski oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!

Yemekteyiz 4. Haftanın kazananı Burhan Şanverdi oldu! 20 Mart

Yemekteyiz 4. Haftanın kazananı Burhan Şanverdi oldu!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 4. Hafta kazananı Burhan Şanverdi oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!

Yemekteyiz'de 5. hafta iki kişiyi sevindirdi! 27 Mart

Yemekteyiz'de 5. hafta iki kişiyi sevindirdi!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 5. Haftasını Belgin Cengiz ve Serhat Güven 1. bitirdiler, 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldular!

Yemekteyiz 6. Hafta kazananı Ahmet Açıkcan oldu! 03 Nisan

Yemekteyiz 6. Hafta kazananı Ahmet Açıkcan oldu!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan "Yemekteyiz" yarışmasının 6. Hafta kazananı Ahmet Açıkcan oldu ve 10.000 Tl'lik ödülün de sahibi oldu!