X
X

Yemekteyiz Kanal D'de başladı!

20.02.2015 Cuma 11:29 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

İlk olarak 2005’te İngiltere’de yayınlanan, yaklaşık 10 yıldır, Amerika, Avustralya ve Almanya başta olmak üzere 33 ülkede büyük beğeni ile izlenen, Türkiye’de ise ekranda olduğu dönemde her bölümü, çok konuşulan, efsanevi yarışma programı “Yemekteyiz” yenilenen içeriği ile Kanal D’ de hafta içi her gün saat 11.00’de başlıyor.

İlk olarak 2005’te İngiltere’de yayınlanan, yaklaşık 10 yıldır, Amerika, Avustralya ve Almanya başta olmak üzere 33 ülkede büyük beğeni ile izlenen, Türkiye’de ise ekranda olduğu dönemde her bölümü, çok konuşulan, efsanevi yarışma programı “Yemekteyiz” yenilenen içeriği ile Kanal D’ de hafta içi her gün saat 11.00’de başlıyor.

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağına lezzet geliyor!

Ekranları 5 gün boyunca renklendiren, damakları şenlendiren, yarışmacıları ile olay yaratan “YEMEKTEYİZ” hiç olmadığı kadar eğlenceli, hiç olmadığı kadar çekişmeli. Yenilenen içeriği ve ilginç yarışmacıları ile “YEMEKTEYİZ” şaşırtmaya, eğlendirmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek olan yarışmada, Beş farklı yarışmacı, beş gün boyunca hünerlerini gösterecek ve kıyasıya mücadele edecek. Ve bu büyük mücadelenin sonunda kendi aralarındaki puanlama sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip 10.000 TL büyük ödülün sahibi olacak. 

YEMEKTEYİZ’ DE İlk Yenilik…”Sürpriz Kutu”

Yemekteyiz yarışmacılarını artık mutfakta bir sürpriz bekliyor. İddialı yarışmacılar artık mutfakta yalnız değiller. Sürpriz malzemelerin yer aldığı kutudan şanslarına ne çıkarsa yakınları ile birlikte haftanın en güzel tatlısını yapmak için ter dökecekler.

Yakınları tarafından getirilen Sürpriz Kutu’nun içinden hangi malzemeler çıkacak? Çıkan malzemeler ile en güzel tatlıyı kim yapacak?

Rekabetin en alevlisi “Yemekteyiz”  farklı  tatlardaki yenilikleri ile hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’ de.

YEMEKTEYİZ VİDEOLARI