X
X

Yemekteyiz 1. Bölüm Fotoğrafları

(Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yemekteyiz Pazartesi günü Gülşah Hanım'ın sofrasına konuk olacağız.. Rekabetin en alevlisi Yemekteyiz farklı tatlardaki yenilikleri ile hafta içi her gün saat 11:00'de Kanal D ekranlarında.

GÜLŞAH MUTLU, 37 Yaşında, Evi de kendisi gibi bakımlı ve özenli. Özel günlerde büyük yemek masasında davetler veriyor ve özenle yemek yapıyor. Dünya mutfağına ilgisi var. Kibar olduğu kadar eleştirilere karşı bir o kadar hazır cevap. Kendisi için yediği yemek kadar, yemeğin sunum şeklinin de önemli olduğunu düşünüyor.

SADİ ADIGÜZEL 33 yaşında. Yemek konusunda fena olmadığını düşünüyor. Yemek yapmaya okul hayatındayken başlamış. Makarna çeşitleri konusunda çok iyi olduğunu söylüyor. Yarışmada masanın neşesi olacağına inanıyor. Aranılan yarışmacı olduğunu düşünüyor ve çok hızlı konuşuyor.

SEVİM IĞDIR 50 yaşında. Mutfakta inanılmaz hızlı ve dikkatli olduğunu düşünüyor. Arkadaşlarıyla birlikte günler yapıyormuş. Ud çalıyor. Arkadaşlarıyla günlerde şarkılar söylüyor. Alışverişteyken sebze ve meyveyi, taze ve mevsimine göre almaya dikkat ediyor.

FAZIL KALUÇ 52 Yaşında. İyi yemek yaptığını ve yemek yapmanın hobileri arasında yer aldığını söylüyor. Türk mutfağını seviyor. Yemek seçtiğini ve yemek yemeye gittiği yerlerde en çok hijyene dikkat ettiğini ifade ediyor.

DERİN POYRAZ 31 yaşında. Sebze yemeklerini seviyor. Birinci olacağını düşünüyor.Yemek ayrımı yapmıyor.18 yaşından beri yemek yapıyor ve çok hamarat olduğunu düşünüyor. Sadece yağlı yemekleri sevmiyor.