X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yıldız De Bana 2. Bölüm

14 Nisan 2023 Cuma günü, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” 2. bölümüyle ekrana geldi.

Yıldız De Bana’nın bu bölümünde bir acayip Türk filmi, acemi bir çapkının beğendiği kadını tavlama çabaları, kendine aşık bir adam, bir dilek ağacından medet uman bir anne, girdiği evde eski eşiyle karşılaşan bir hırsız, nüfus dairesinde sabrı sınanan bir vatandaş, yanlışlıkla kendini terapist koltuğunda bulan bir tesisatçı ve Satürn’e giderken bir oto tamirciye yolu düşen bir uzaylının hikayelerini izleyeceğiz.

Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin’in oturduğu yarışmanın yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan, sunuculuğunu ise Deniz Tansel Öngel üstleniyor.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR