X
X

Yıldız De Bana 3. Bölüm - Bayram Özel

21 Nisan 2023 Cuma günü, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” 3. ve bayram özel bölümüyle ekrana geldi.

Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin’in oturduğu, yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın, sunuculuğunu ise Deniz Tansel Öngel’in üstlendiği yarışma programı “Yıldız De Bana” bayram özel bölümü ile bayramın birinci günü ekrana geldi. Bülent Serttaş ve Anadolu Ateşi’nin konuk olduğu Yıldız De Bana Bayram Özel bölümünde neşe ve eğlencenin yanı sıra birbirinden komik skeçler de izleyiciler ile buluştu. 

Yıldız De Bana’nın bu bölümünde; eşi hamileyken kendi kısır olduğunu öğrenen bir adamın yanlış anlaşılmalarla dolu hikayesini, reyting uğruna her şeyi yapabilecek bir televizyoncuyu, hepimizin yakından bildiği uzaktan eğitim modeline farklı bir bakış açısını, yeni evli bir çiftin tuhaf tesadüflerin bitmediği ilk gecesini, sinirli ve baskın bir babanın ailesini soktuğu durumu, tutumlu olmanın dozunu kaçıran bir adamı, ölüm döşeğinde olan bir aile babasının itiraflarını ve sağlıklarına kavuşmak için alternatif tıp yöntemlerine başvuran bir çiftin hikayeleri bu bölümde izleyici ile buluştu.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR