X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Adı Efsane 24. Bölüm Fragmanı

Hakan, Fiko'nun vurulmasından sonra Ozan ile karşı karşıya geliyor! Fiko'dan uzak durmasını ve kendi pis dünyasına Fiko'yu bulaştırmamasını istiyor fakat Ozan'ın, Fiko'yu bırakmaya niyeti olmadığını söylüyor ve ikili arasında gergin anlar yaşanıyor.

Diğer taraftan Fiko'nun vurulmasıyla sarsılan Sibel, Fiko'nun yanından ayrılmıyor. Fiko uyurken onu çok sevdiğini ve onsuz yaşayamacağını söylüyor.

Kızı Naz ile yüzleşen Reyhan, Sinan'ın karşısına dikilyor ve Naz'dan uzak durmasını söylüyor. Peki Sinan, Naz'ın kendi kızı olduğunu öğrenecek mi?

Adı Efsane 24. Bölüm 25 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Tarık ve takımı oynadıkları ilk maçı kazanmışlardır

FRAGMANLAR