X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Adı Efsane 24. Bölüm Fragmanı - 2

Hakan, mücadelerle dolu hayatına Naz'ın dahil olmasıyla biraz olsun geçmişi unutur. Naz'ın ılımlı tutumu ve güçlükler karşısında inatla durmaya devam etmesi bu iletişimin seviyesini başka boyutlara taşıyacaktır. Hakan ve Naz, aşk dolu bir hikayenin ilk sinyallerini vermeye başlıyor mu?

Sinan'ın geri dönüşüyle birlikte Reyhan için geçmiş tekrar canlanmaya başlar. Naz'ı bu zamana kadar Sinan'dan saklaması hangi sonuçlara yol açacak? Sinan ve Reyhan için yeniden bir yakınlık söz konusu olabilir mi?

Adı Efsane 24. Bölüm 25 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hakan, Naz'ı ilk kez 23. Bölümde öpmüştür

FRAGMANLAR