Skip to main content
 
Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı

98.831 kez izlendi
Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı - 2

Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Adı Efsane 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Melis'le olan gecesini kaçıran Tarık hayata karşı öfkesini yenebilecek mi? Takım ilk maçında başarılı olabilecek mi? Melis, kendisi için önemli olan geceye gelemeyen babasını affedecek mi?   Hemen izle


Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı Yayında! Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanarak yaralanan Tarık'ı, nasıl bir son bekliyor? Melis, babası Tarık’ın başına gelenleri öğrenecek mi?
Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı Yayında! Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanarak yaralanan Tarık'ı, nasıl bir son bekliyor? Melis, babası Tarık’ın başına gelenleri öğrenecek mi?

Adı Efsane 18 Şubat Cumartesi 2017'de yeni bölümüyle ekrana gelecek! Adı Efsane 4. Bölüm'de ne olacak? Tüyolar bu fragmanda!

Adı Efsane yeni bölüm özeti niteliğinde, tüm dengelerin değiştiği bir fragman. İşte Adı Efsane yeni bölümde neler olacak, cevabı burada!

Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanan Tarık, kızı Melis'le katılacağı "Baba-Kız Gecesi"ne gidemez. Babasının yaralandığını öğrenen Melis ve Zeynep, bu duruma çok üzülür. Tarık'a çok bağlı olan kızı Zeynep, babasının ölmemesi için dua eder. Ablasıyla dertleşen Zeynep, annesini çok özlediğini ve Melis’in de onu asla bırakmamasını ister.

Tarık yüzünden karşı karşıya gelen Bahar ve Melis arasında ipler gerilir. Bahar, Seçil’e karşı Tarık’ı savunur. Tarık’ın, her ne pahasına da olsa kızı Melis’in yanına gelmeye çalıştığını Seçil’e sert bir dille anlatır.

Diğer taraftan babası Seyfi'nin başka bir ailesi olduğunu öğrenen Hakan, bu duruma çok içerler. Yaşadıklarıyla sarsılan Hakan, öğrendiği gerçekleri saklamaya daha fazla vicdanı el vermez. Annesinin karşısına dikilen Hakan, babasını hayatlarından çıkartmak için annesine bir nevi şantaj yapar. Hakan, ya kendisini ya da eşi Seyfi'yi seçmesini söyleyerek annesini zor bir duruma sokar. Fakat annesinden duydukları karşısında Hakan bir kez daha yıkılır. Hakan peki şimdi ne yapacak?

Adı Efsane heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

11.02.2017 Cumartesi 22:52  (Güncellendi: 06.09.2017 Çarşamba 11:24)