X
X

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı - 2

20,174 kez izlendi • 20 Eylül 2019

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Volkan bir anda kendini evlilik yolunda buluyor! Olan bitenler karşısında şaşkınlık yaşayan Volkan, Kerem ve Ayşe'den yardım istiyor. Öte yandan Muhsin'in hafızası bir anda yerine geliyor ve olay günü yaşananları hatırlamaya başlıyor. Peki Muhsin, bu evliliğin sahte olduğunu öğrenecek mi? Kerem ve Ayşe için zor zamanlar başlıyor.

Ayşe ise artık bu oyunu sonlandırmak istediğini Kerem'e söylüyor... Peki Kerem bu işe ne diyecek? Kabul edip, Ayşe ile yollarını ayıracak mı yoksa sahte evlilik gerçeğe mi dönüşecek?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------------------------

Afili Ask 15th Episode Trailer- 2 is now streaming!

The alarm bells are ringing for Volkan! Marriage is round the corner!

In the new episode of Afili Ask, Volkan’s arranged marriage gets serious. Being appalled by the events, Volkan seeks help from Kerem and Ayse. On the other hand, Muhsin’s memory is getting better and he starts to remember what he went through on the day of the incident. Will Muhsin find out that the marriage is fake? Kerem and Ayse are about to have a hard time.

As for Ayse, she tells Kerem that she wants to end this game. What will be Kerem’s answer? Will he accept this and part ways with Ayse or will he turn this fake marriage into a real one?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR