X
X

Afili Aşk 28. Bölüm Fragmanı

39,633 kez izlendi • 19 Aralık 2019

Ayşe'nin annesi Melahat zehirlenip hastaneye kaldırılınca olanlar oluyor. Ayşe ve Kerem, başlarına geleceklerden habersiz annelerini ziyaret ederler. Odada Muhsin, Rıza ve Erkut da bulunmaktadır. Melahat odadakilere, sağlığından endişelenen ve ilaçlarını almadığı için üzerine gelen oğlu Rıza'ya, Ayşe ile Kerem'in sahte evliliğinden bahsettiğini söyler. Bunu duyan Ayşe ve Kerem büyük şok yaşar. Başta Muhsin olmak üzere odadakiler iki aşığımızın ağzından çıkacak doğrulama cümlelerini beklerler.

Ayşe ve Kerem evliliklerinin sahte olduğunu açıklayacaklar mı? Bu andan itibaren aileler arasında sorun çıkacak mı? Muhsin, çok güvendiği Ayşe'ye karşı nasıl bir tavır alacak? İki aşık evlilik ile ilgili nasıl bir karar alacaklar?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------------------

Afili Ask Episode 28 Trailer is streaming! Is Ayse and Kerem's fake marriage revealed?

Ayse and Kerem gets in big trouble when Ayse's mother Melahat is hospitalized. Ayse and Kerem go to visit their mother unaware of what they will deal with. There are Muhsin, Riza and Erkut in the room, too. Melahat tells Ayse and Kerem that she told Riza about their fake marriage. Ayse and Kerem are terribly shocked by what they have heard. Everyone in the room, especially Muhsin, waits for an explanation from the lovers.

Will Ayse and Kerem admit that their marriage is not a real one? Will that be a problem between the families? How will Muhsin react to Ayse whom he trusts the most? What decision will the lovers make about their marriage?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR