X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Afili Aşk 33. Bölüm Fragmanı

Ayşe, Kerem'i Ceyda ile yakınlaşırken görür. Kıskançlığını bastırmaya çalışarak karşı atak geliştirmeye çalışır. 

Volkan sevgililer günü için Gonca'ya bir sürpriz hazırlar. Bir dağ evi kiralar ve romantik bir gece geçirmek ister. Kerem ve Ceyda'yı Gonca'dan habersiz bir şekilde dağ evine davet eder. Volkan'ın bilmediği bir şey vardır. Aynı daveti Gonca da Ayşe ve Ömer'e yapar. Tatil günü gelip çattığında ise kaos başlar. Ayşe ve Kerem arasındaki savaş yeni başlamıştır.

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

----------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 33 Trailer is streaming! The war is on between Kerem and Ayse!

Ayse sees that Kerem and Ceyda are getting closer to each other. She tries to keep her cool and make plans to get back at him.  

Volkan prepares a surprise for Gonca on the Valentine’s Day. He rents a country house to have a romantic night with her. He also invites Kerem and Ceyda to the house without informing Gonca. There is also something that Volkan doesn’t know. Gonca does the same thing with Ayse and Omer. When the day comes, there is complete chaos. The war is on between Ayse and Kerem.

Afili Ask returns on Wednesday at 20.00 on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR