X
X

Afili Aşk 27. Bölüm Fragmanı - 2

14,407 kez izlendi • 13 Aralık 2019

Kerem ve Volkan baş başa verip plan yaparlar. Kızlara evlenme teklif edeceklerdir. Bunun için yüzük siparişi verirler. Ayşe ve Gonca ise durumdan şüphelenirler. Ancak bunu belli etmezler. Kerem güzel bir sofra kurup Ayşe'ye evlenme teklif etme planı yapar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymayınca Kerem bir anda kendini hastanede bulur!

Öte yandan hastanede yatan Melahat'ı ziyarete giden Ayşe ve Kerem'i başka bir sürpriz daha beklemektedir. Muhsin Bey ve Rıza'nın da olduğu ortamda Melahat sahte evlilik olayını herkese açıklar. Duruma oldukça şaşırmış olan Ayşe ve Kerem ne yapacak?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

-------------

Afili Ask Episode 27 Trailer – 2 is streaming! Melahat reveals the truth about Ayse and Kerem's marriage!

Kerem and Volkan decide to propose to the girls and they buy engagement rings. Meanwhile, Ayse and Gonca feel that something is going on with the boys, but they play it cool. Kerem plans to set a nice table and propose to Ayse. However, he finds himself in a hospital since things don’t go as he planned!

Moreover, Ayse and Kerem visit Melahat who is also in the hospital. The duo is startled by what they hear as Melahat reveals their fake marriage to everyone including Muhsin and Riza. What is next for Kerem and Ayse?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR