X
X

Afili Aşk 24. Bölüm Fragmanı - 2

37,306 kez izlendi • 22 Kasım 2019

Kerem, Ceyda'nın zorlamalarından bıkmıştır. Sonunda isyan eder ve aşık Kerem'i daha önce görmediğini sert bir dille Ceyda'ya anlatır. Ancak uğraşmaları gereken tek kişi Ceyda değildir. Sonunda birbirlerine olan aşklarını itiraf etseler de Ayşe ve Kerem'in başı beladan kurtulmaz. İlişkilerini zamanlama olarak tam tersi yaşarlar. Melahat, Ayşe'yi Kerem ile mesajlaşırken yakalar. Duruma el koyar.

Öte yandan Ayşe'nin hasretine daha fazla dayanamayan Kerem, Ayşe'nin kapısına dayanır. Ancak bilmediği bir durum vardır!

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

------------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 24 Trailer - 2 is streaming! Ayse and Kerem play hide and seek!

Kerem is sick of Ceyda's throwing mud at his relationship. He finally complains to Ceyda about it and he puts his foot down saying that she has never seen him in love before. Nevertheless, it's not only Ceyda that they have to deal with. Kerem and Ayse cannot claw their way out from the trouble even though they confessed their love. The timing in their relationship goes the other way round. Melahat catches Ayse texting Kerem and puts an end to this.

Meanwhile, Kerem, who cannot overcome his longing for Ayse, shows up at Ayse's house. However, there is something he doesn't know!

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR