X
X

Afili Aşk 2. Bölüm Fragmanı - 2

170.736 kez izlendi • 14 Haziran 2019

Samet ve Erkut, kardeşlerinin evleneceği adamı daha iyi tanıyabilmek için Kerem ile yemek yemek istiyor. Bu durumu Muhsin Bey'e söyleyen Samet olumlu cevap alıyor ancak Kerem bu durumdan oldukça rahatsız oluyor! Olayı kendi lehine çevirmek isteyen Kerem bir plan yapıyor ve kendisini Ayşe'nin ağabeylerine farklı biriymiş gibi tanıtıyor. Kerem'in planı başarılı olunca işler iyicene karışıyor!

Öte yandan Muhsin Bey, Kerem'e bir teklifte bulunuyor! Eğer Ayşe ile evlenirse şirketin başına geçebileceğini söylüyor. Kerem ise çaresiz kalınca soluğu Ayşe'nin yanında alıyor ve onun kurduğu bu oyuna katılmayı teklif ediyor! Ayşe ve Kerem ne yapacak?

Afili Aşk yeni bölümüyle çarşamba saat 20.00'da Kanal D'de!

-----------------------

Afili Ask 2nd Episode Trailer-2 is now on air!

When Ayşe’s brothers want to have dinner with Kerem, everything gets a total mess!

Samet and Erkut want to have dinner with Kerem to know the man their sister is going to marry better. Samet tells it to Muhsin Bey and he accepts it. However this extremely irritates Kerem! Kerem wants to change the plans to his favour and make a plan to introduce himself as a different person to Ayşe’s brothers.  When the plan works well, everything gets more complicated!

Then, Muhsin Bey offers something to Kerem! Muhsin tells him that if he marries Ayşe, he can be the head of the company. Kerem helplessly accepts the offer and runs to Ayşe. He suggests joining her game.

What will Ayşe and Kerem do?

Afili Ask is on Kanal D at 20.00 on Wednesday!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR