X
X

Afili Aşk 22. Bölüm Fragmanı

5.991 kez izlendi • 7 Kasım 2019

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Ayşe'yi zor günler bekliyor. Ayşe, tam da Kerem'den aşk itirafını duyduğu anda kötü bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Artık onların sırrını bilen bir kişi daha var! 

Yelda, tüm ipleri eline alıyor ve Ayşe'yi bir seçim yapmak zorunda bırakıyor. Ayşe ise Kerem'e olan duygularını yok sayamıyor ve büyük bir ikilemde kalıyor. Peki Yelda nasıl bir yol izleyecek? Ayşe, Yelda'nın tehditlerine boyun eğip, Kerem'in hayatından çıkacak mı?

Afili Aşk yeni bölümüyle 13 Kasım Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-------------------------------------

Afili Ask 22nd Episode Trailer is now streaming! To break up Kerem and Ayse, Yelda involves Ayse in her plan. Will Ayse be able to ignore her love?

In the new episode of Afili Ask, Ayse is going through a hard time. There’s bad news for Ayse shortly after Kerem confesses his love to her. Because there’s someone else who knows their secret! 

Yelda takes control and obliges Ayse to make a choice. Ayse cannot ignore her feelings for Kerem and gets in a great dilemma. What steps will Yelda take? Will Ayse walk away from Kerem’s life surrendering to Yelda?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on 13 November Wednesday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR