X
X

Afili Aşk 4. Bölüm Fragmanı - 2

44.291 kez izlendi • 29 Haziran 2019

Afili Aşk 3 Temmuz Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Kerem'in ihanet haberleri kısa sürede yayılmaya başlıyor. Haberi duyan Ayşe'nin ağabeyleri küplere biniyor. Söyledikleri yalanla başları derde giren Kerem ve Ayşe bu yalanı devam ettiremiyor. Kerem'in daha ilk günden Ayşe'yi aldattığını duyan Muhsin ise ondan duyacağı itirafla şoka giriyor. 

Kerem ve Ayşe gerçekleri itiraf etmeye karar veriyor! Peki şimdi ne olacak? Bu evlilik oyunu nasıl son bulacak? Ayşe ve Kerem cephesi bu duruma nasıl tepkiler verecek?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-----------------------------------------------

Afili Aşk 4th Episode Trailer-2 is now on air!

Cheat news are stirring up the trouble! Kerem and Ayşe are obliged to admit their marriage game!

Kerem’s cheating news begins to spread around in a short time on the new episode of Afili Aşk which will be broadcasted on 3 July Thursday. Hearing the news, Ayşe’s brothers get extremely mad. Ayşe and Kerem cannot keep telling the lie and get in trouble with it. Muhsin learns that Kerem has cheated on Ayşe on the very first day of their marriage, on top of it, he is puzzled to hear Kerem’s confession. 

Kerem and Ayşe decides to confess the truth! What will happen next? How will this marriage game end up? How will Ayşe and Kerem react all these?

Afili Aşk is on Kanal D at 20.00 on Wednesday!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR