X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragmanı yayında! Nikah öncesi Mesut ve Selin'i sinirlendiren şey ne?

Ekip, kayıp bir kızın peşine düşer. Ancak bu durumun arkasında bambaşka bir kötülük çıkar. Cesetler ile karşılaşan ekip, bir seri katilin peşinde olduklarını anlar.

Mesut ve Selin nikahları yaklaşırken oldukça heyecanlıdır. Ancak nikahtan 2 gün önce öğrendikleri bir gerçek ikisine de şoke eder.

Engin ise, aşk sarhoşudur. Yeni ilişkisini artık herkese duyuracaktır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Pınar, Rıza Babanın kızıdır

FRAGMANLAR