X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragmanı - 2

Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragmanı yayında! Mesut ve Selin mutluluğa adım attıkları sırada Tunç hastanede zor anlar yaşıyor!

Uyuşturucu baronu Özcan Şanver, saklandığı yerin adresini bilen genç kızı ortadan kaldırmak için kızın babasını kullanır. Adam öz kızı olmayan genci öldürmek için hastaneye gider. Tunç, sosyal hizmetler görevlisi olarak bu kız ile ilgili dosya açtığından onu hastanede ziyaret eder. Genç kız Özcan'ın adamları tarafından hızlı giden arabadan atılarak öldürülmeye çalışılmıştı. Kızın üvey babası hastane odasında genç kızı yastıkla boğmak istediği sırada Tunç içeri girer. Adam Tunç'u görünce silahına davranır. Boğuşma esnasında silah patlar.

Bu sırada Selin ve Mesut, en güzel günleri olan nikahlarındadır. Tüm sevenleri de yanlarındadır. Tunç'un durumundan habersiz olarak tören alanında gelen misafirlerle ilgilenmektedirler.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kadir'in dövüştüğü adamın lakabı Kaburgaydı

FRAGMANLAR