X
X

Arka Sokaklar 572. Bölüm Fragmanı - 3

12,875 kez izlendi • 4 Ocak 2021

Arka Sokaklar 572. Bölüm Fragmanı - 3 yayında! Selin, korumaya çalıştığı bir kişi yüzünden sırtından bıçaklanıyor!

Selin, görev başındayken başına korkunç bir olay gelir. Husumetli iki kişinin tartışmasını engellerken başına neler geleceğinden habersizdir. İki adamın aralarındaki tartışma giderek büyür. Adamlardan bir tanesi belinden çıkardığı bıçakla diğer adama hamle yapar. Selin ise, gayriihtiyari olayın ortasına kendini atar. Korumak istediği adamı kurtarır; fakat, diğer adam onu sırtından bıçaklar. Selin, kanlar içinde yere yığılır.

Diğer tarafta Hüsnü, kendisini çok hoşnut etmeyen bir görevle karşı karşıya kalır. Rıza Baba, çözülmesi gizli kimliğe bağlı dosyada Hüsnü'ye görev verir. Hüsnü gizli görevle, bir yoga merkezindedir. Kadınların yoğun olduğu merkezdeki bu durumu sevgilisi Esra ile içinden çıkılmaz bir hale dönüşür.

Hakan ise, kuyumcu soygununu yapan Zafer ile karşı karşıya kalır. Hukuk sisteminin açığını kullanan Zafer içeriden çıkmış, eşi Ceren'in kapısına dayanmıştır. Zafer'in eşi ve çocuğuna yardım eden Hakan, olay yerindedir ve ortalık karışır. Hakan, Ceren ve kızını kurtarmak için Zafer'i fena pataklar. Zafer, Hakan'dan şikayetçi olunca Rıza Baba bu konu ile ilgili uyardığı Hakan'ı görevden alır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Pınar, Sezgin'in açtığı ateş sonucunda bebeğini kaybetmiştir

FRAGMANLAR